Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Direction
mn: Чиглэл
