Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Fields
pl: Pola

en: Up
pl: W górę

en: Linear
pl: Liniowy

en: Down
pl: W dół

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Circular
pl: Kołowy

en: Style
pl: Styl

en: No style
pl: Brak stylu

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Direction
pl: Kierunek

en: Infinite
pl: Nieskończone

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Elastic
pl: Elastyczny

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Colorbox Image Style
pl: Styl obrazu Colorboxa
