Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Fields
uk: Поля

en: Up
uk: Вгору

en: Linear
uk: Лінійне

en: Down
uk: Вниз

en: Duration
uk: Тривалість

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Fade
uk: Згасання

en: Circular
uk: Круговий

en: Style
uk: Стиль

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: No style
uk: Немає стилю

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Elegant
uk: Вишуканий

en: Direction
uk: Напрям

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Elastic
uk: Еластик

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Quadratic
uk: Квадратичний

en: Cubic
uk: Кубічний
