Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: None
ca: Cap

en: Fields
ca: Camps

en: Up
ca: Amunt

en: Down
ca: Avall

en: Duration
ca: Durada

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: No style
ca: Sense estil

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Direction
ca: Direcció

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
