Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Up
hy: Վերև

en: Left
hy: Ձախ

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
