Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Fields
is: Svæði

en: Up
is: Upp

en: Down
is: Niður

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Direction
is: Stefna
