Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: None
ja: なし

en: Fields
ja: フィールド

en: Up
ja: 上へ

en: Down
ja: 下へ

en: Duration
ja: 期間

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Fade
ja: フェード

en: Style
ja: スタイル

en: No style
ja: スタイルなし

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Direction
ja: 方向

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
