Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: General Options
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: Cover
kn: ಕೋವರ್
