Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Controls
ug: كونترول

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Scroll
ug: سىيرىلما
