Total Subscription (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: here
bo: འདིར།

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
