Total Subscription (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: here
hr: ovdje

en: Template
hr: Predložak

en: Result
hr: Rezultat

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
