Total Subscription (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Node
oc: Nosèl

en: here
oc: aicí

en: Template
oc: Modèl

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament
