Total Subscription (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Node
ur: نوڈ
