Total Subscription (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Email address
af: E-posadres

en: Actions
af: Aksies

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Node
af: Mode

en: Users
af: Gebruikers
