Total Subscription (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: About
bo: གསལ་བཤད
