Total Subscription (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Actions
ca: Accions

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Users
ca: Usuaris

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Templates
ca: Plantilles

en: Mail Settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: About
ca: Detalls

en: Views Bulk Operations
ca: Operacions massives de les vistes

en: Thank you for subscribing.
ca: Gràcies per subscriure't.
