Total Subscription (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Actions
et: Toimingud

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Node
et: Postitus

en: Nodes
et: Postitused

en: Users
et: Kasutajad

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Set
et: Vali

en: About
et: Programmist
