Total Subscription (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Actions
fa: عملکردها

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Node
fa: محتوا

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Mime Mail
fa: ایمیل مقلد

en: About
fa: درباره
