Total Subscription (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Nodes
fi: Solmut

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Templates
fi: Mallinteet

en: About
fi: Tietoja
