Total Subscription (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Actions
he: פעולות

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Users
he: חברי האתר

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: About
he: אודות

en: Views Bulk Operations
he: פעולות צובר על היבטים
