Total Subscription (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Node
lt: Mazgas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Users
lt: Nariai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Templates
lt: Šablonai

en: About
lt: Apie
