Total Subscription (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
