Total Subscription (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: About
my: အကြောင်း
