Total Subscription (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Actions
oc: Accions

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Node
oc: Nosèl

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Users
oc: Utilizaires

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: About
oc: A prepaus
