Total Subscription (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Node
sq: Nyjë

en: Users
sq: Përdorues

en: About
sq: Informacione
