Total Subscription (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Actions
tr: Eylemler

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Node
tr: Düğüm

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Mail Settings
tr: E-posta Ayarları

en: About
tr: Hakkında
