Total Subscription (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Node
az: Material

en: Nodes
az: Materiallar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: About
az: Haqqında
