Total Subscription (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Actions
da: Handlinger

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Node
da: Indholdselement

en: Nodes
da: Indhold

en: Users
da: Brugere

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Templates
da: Skabeloner

en: Mail Settings
da: Indstillinger for mail

en: Set
da: Sæt

en: About
da: Om
