Total Subscription (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Node
el: Κόμβος

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Users
el: Χρήστες

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Mail Settings
el: Ρυθμίσεις Ηλ. Ταχυδρομείου

en: About
el: Περί
