Total Subscription (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Node
eu: Nodoa

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: About
eu: (r)i buruz
