Total Subscription (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Subscriptions
fr: Abonnements

en: Node
fr: Nœud

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Templates
fr: Modèles

en: Mail Settings
fr: Paramètres de messagerie

en: Set
fr: Défini

en: About
fr: À propos

en: That e-mail address is not valid.
fr: Cette adresse de courriel n'est pas valide

en: Thank you for subscribing.
fr: Merci de votre inscription.

en: Integrations
fr: Intégrations
