Total Subscription (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Actions
hr: Akcije

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Nodes
hr: Unosi

en: Users
hr: Korisnici

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: About
hr: Opis
