Total Subscription (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Email address
id: Alamat email

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Nodes
id: Node

en: Users
id: Pengguna

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Templates
id: Templat

en: About
id: Tentang
