Total Subscription (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Users
ka: მომხმარებლები
