Total Subscription (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Set
kn: ಸೆಟ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
