Total Subscription (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Actions
lv: Darbības

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Node
lv: Mezgls

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Users
lv: Lietotāji

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: About
lv: Par
