Total Subscription (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Actions
mg: Asa

en: Node
mg: Fehy
