Total Subscription (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Node
ne: नोड

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
