Total Subscription (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Actions
nl: Acties

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Mail Settings
nl: Mail-instellingen

en: About
nl: Over

en: Thank you for subscribing.
nl: Bedankt voor het abonneren.

en: Integrations
nl: Integraties
