Total Subscription (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Users
nn: Brukarar
