Total Subscription (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Unsubscribe
pt: Cancelar subscrição

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Subscriptions
pt: Subscrições

en: Nodes
pt: Nós

en: Users
pt: Utilizadores

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Templates
pt: Modelos

en: Mail Settings
pt: As definições do correio

en: About
pt: Sobre
