Total Subscription (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Actions
sk: Akcie

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Node
sk: Uzol

en: Nodes
sk: Uzly

en: Users
sk: Používatelia

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: About
sk: Informácie o
