Total Subscription (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Email address
sv: E-postadress

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Node
sv: Nod

en: Nodes
sv: Noder

en: Users
sv: Användare

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Templates
sv: Mallar

en: Mime Mail
sv: Mime mail

en: Set
sv: Uppsättning

en: About
sv: Om
