Total Subscription (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: About
ug: ھەققىدە
