Total Subscription (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Actions
uk: Дії

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Node
uk: Матеріал

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Users
uk: Користувачі

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Templates
uk: Шаблони

en: Mail Settings
uk: Налаштування пошти

en: Set
uk: Встановлення

en: About
uk: Про модуль

en: Views Bulk Operations
uk: Масові дії з видами

en: Thank you for subscribing.
uk: Дякуємо за підписку.

en: Integrations
uk: Інтеграції
