Total Subscription (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Node
ar: العقدة

en: Nodes
ar: العقد

en: Users
ar: المستخدمين

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Templates
ar: القوالب

en: About
ar: حول
