Total Subscription (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Node
bs: Nod

en: Users
bs: Korisnici

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
