Total Subscription (7.x-2.1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Actions
de: Aktionen

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Unsubscribe
de: Abbestellen

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Subscriptions
de: Abonnements

en: Node
de: Beitrag

en: Nodes
de: Inhalte

en: Users
de: Benutzer

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Templates
de: Vorlagen

en: Mime Mail
de: Mime-E-Mail

en: Mail Settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: Subscription
de: Abonnement

en: Set
de: Satz

en: About
de: Über

en: Shorten URLs
de: URLs kürzen

en: That e-mail address is not valid.
de: Diese E-Mail-Adresse ist nicht gültig.

en: Thank you for subscribing.
de: Vielen Dank fürs Abonnieren.

en: Integrations
de: Integrationen

en: Content template
de: Inhaltsvorlage
