Total Subscription (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
