Total Subscription (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Node
hy: Նոդ
